HomeInformacjePiknik rodzinny w ZSO nr 2 w Puławach

Piknik rodzinny w ZSO nr 2 w Puławach

Drugi rok to jak mówią organizatorzy już tradycja w poniedziałkowe popołudnie na boisku ZSO nr 2 w Puławach  a także w budynku szkolnym uczniowie nauczyciele a także rodzice spotkali się na pikniku szkolnym. Impreza w Piątce to efekt prowadzonej w Puławach akcji społecznej “Puławy dla rodziny”. 

Oprócz animacji na boisku uczestnicy pikniku brali udział w zajęciach plastycznych, można było wziąć udział w quizie z nagrodami a także zagrać w planszówki w specjalnie przygotowanym do tego celu miejscu. Podczas pikniku odbyło się także  zabawy integracyjne dla najmłodszych, malowanie twarzy, konkurs na plakat, zabawy językowej spotkanie z psem – owczarkiem niemieckim o imieniu Leroy. Pogoda dopisała i jak słyszeliśmy podczas pikniku zabawy było co nie miara. Nagrody w konkursach, których podczas pikniku odbyło się bardzo wiele ufundował ZSO nr 2 i  Urząd Miasta w Puławach.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz