HomeInformacjeFinał projektu Erasmus+ w SP nr 2 w Puławach

Finał projektu Erasmus+ w SP nr 2 w Puławach

Szkoła Podstawowa nr 2 w Puławy przez najbliższy tydzień jest najbardziej ekologiczna placówka w mieście a to za sprawą finału projektu Erasmus +, którego puławska placówka jest koordynatorem.

Do Puław przyjechali goście z czterech zaprzyjaźnionych szkół z Holandii, Słowenii, Łotwy i Włoch, które wspólnie z “Dwójką”  zrealizowały ten projekt. Już pierwszego dnia w sali gimnastycznej szkoły zobaczyliśmy m.in pokazy mody ekologicznej a dokładnie kreacje wykonane materiałów nadających się do recyclingu. Parasol z czarnej folii czy spódnica zdobiona płytami CD to jedne z wielu kreacji, które można było podziwiać. Finał Erasmusa to także czas na wręczenie nagród dla najaktywniejszych uczniów biorących udział w projekcie. Warto dodać, ze uczniowie dwójki przez 9 miesięcy zebrali prawie 95 ton makulatury i okazali się najlepsi w rankingu szkół biorących udział w projekcie.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz