HomeInformacjeNoc muzeów w Puławach

Noc muzeów w Puławach

Puławy po raz kolejny wzięły udział w ogólnopolskiej akcji Noc Muzeów. Zgodnie z zapowiedzią w naszym mieście w późnych godzinach wieczornych można było zwiedzać Muzeum Czartoryskich a dokładnie sale wystawowe w pałacu. W tym roku doszła jeszcze jedna atrakcja.

Stowarzyszenie Przeszłość Przyszłości zaproponowało mieszkańcom spacer po parku w świetle pochodni. Na pierwszą turę przybyło blisko 300 osób na następne ponad sto. Po chwilowych problemach z nagłośnieniem i pełnym poświecenia biegu  z nowym sprzętem nagłaśniającym jednego z organizatorów słowa przewodnika zaczęły docierać bez problemu do  wszystkich zainteresowanych wieczorną wycieczką po parku.  Uczestnicy mogli obejrzeć m.in wnętrza Świątyni Sybilli. Inicjatywa spodobała się mieszkańcom i prawdopodobnie w przyszłym roku  zostanie powtórzona.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz