HomeInformacjeBoot Camp w PPNT

Boot Camp w PPNT

Puławski Park Naukowo Technologiczny gościł przez weekend  studentów Szkoły Głównej Handlowej w ramach II edycji Boot Camp. Studenci przyjechali do Puław by w praktyce doskonalić swoje umiejętności w zakresie zarządzania.

Wydarzenie składało się z wykładów, wizji lokalnej, prezentacji, warsztatów a zakończone zostało egzaminem. Podczas tegorocznej edycji studenci realizowali zadanie, które powstało w wyniku inspiracji działalnością Laboratorium Tworzyw Biodegradowalnych Instytutu Nowych Syntez Chemicznych w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym. Studenci zostali podzieleni na trzy grupy. W trakcie warsztatów każda z grup miała za zadanie pokazać możliwości zaprojektowania produktów, które mogłyby powstać w oparciu o działalność laboratorium. Po bez mała dwóch dniach prac warsztatowych i seminariów w sobotę studenci wzięli udział w egzaminie potwierdzającym efekty kształcenia oraz zaprezentowali wyniki prac zespołowych przed Jury, które jak się dowiedzieliśmy bardzo dobrze oceniło pomysłowość i bardzo dobrą analizę rynku przeprowadzona przez wszystkie zespoły.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz