HomeWasze LPUPotrzebna krew

Potrzebna krew

Potrzebna krew !!!!  Dotarła do nas prośba, w której członkowie NSZZ „Solidarność” apelują o oddawanie krwi dla Wiesława Paterka ratownika medycznego, człowieka, który uratował wiele osób a dzisiaj sam jest w potrzebie.

Jak czytamy w apelu nasz kolega, członek NSZZ “Solidarność”, ratownik medyczny Wiesław Paterek w poniedziałek 15 maja powinien zostać poddany operacji kardiologicznej niestety z powodu braku dla niego krwi, posiada rzadką grupę 0 Rh (-), operacja została odwołana. Dodatkowym problemem jest to, że w Centrum Krwiodawstwa przy puławskim szpitalu trwa remont i najbliższym punktem gdzie można oddać krew jest Centrum Krwiodawstwa w Lublinie przy ulicy I Armii Wojska Polskiego lub  lubelski Szpital przy Alejach Kraśnickich. Jeśli więc możesz pomóc lub masz znajomych, którzy mogą to zrobić będziemy bardzo wdzięczni. Piszą związkowcy i przyjaciele Wiesława Paterka. W takich przypadkach nie jest istotne jaką grupę krwi posiada ewentualny dawca najważniejsza jest informacja, że  krew zostaje oddana dla konkretnego biorcy w tym przypadku dla Wiesława Paterka. Przypomnijmy, ze Centrum Krwiodawstwa w Lublinie jest czynne; poniedziałek, środa, piątek i sobota w godzinach 7.30-14.00 a we wtorek i czwartek od 7.30-18.00

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz