HomeInformacjeNa grilla do Mariny Puławy (AUDIO)

Na grilla do Mariny Puławy (AUDIO)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w puławskiej marinie przygotował miejsce gdzie  można stworzyć sobie namiastkę własnej działki.  Pomysł na miejsce do grillowania został zgłoszony w ubiegłorocznej edycji budżetu obywatelskiego pod nazwą “Miejsce rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców”, w głosowaniu uzyskał 193 głosy i został zrealizowany. Do dyspozycji zainteresowanych będzie kamienny grill i 4 ławy z siedziskami. Teren jest ogrodzony i monitorowany.

Antoni Rękas – Dyrektor MOSiR w Puławach

Z miejsca do grillowania będzie można korzystać już od  soboty 20 maja. Zasady korzystania i rezerwacji zostały opisane w regulaminie, w którym szczególny nacisk położony jest na bezpieczeństwo posługiwania się ogniem a także kwestie czasu korzystania z obiektu. Korzystanie z ogródka grillowego będzie płatne. Koszt  1 godziny to 5 zł a wszystko po to by wyeliminować możliwość oblegania obiektu i stwarzania warunków do libacji alkoholowych. Wszelkie informacje dostępne są u obsługi puławskiej mariny.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz