HomeBlogEfekt motyla. Obserwator

Efekt motyla. Obserwator

Na portalu Azotowej Solidarności jest do przeczytania list szefa tejże do Delegatów na Walne Zebranie oraz odpowiedź Przewodniczącego Zarządu Powiatu Solidarności. Są to dwa odmienne stanowiska co do faktu współpracy szefa Azotowej Solidarności, który będąc w wojsku podpisał deklarację współpracy ze służbami inwigilujących żołnierzy.

Może to absurdalne, ale szef Azotowej Solidarności broniący się twierdząc, że w tamtym czasie to był mało istotny incydent ma rację. Rację ma również szef Powiatowej Solidarności twierdząc, że fakt tej współpracy rzutuje bardzo negatywnie na możliwości efektywnego działania związku dzisiaj. Typowy przykład efektu motyla. Efekt motyla to jest tak, że zatrzepotanie skrzydeł motyla na jednym końcu kontynentu powoduje huragan na jego drugim końcu. Jeżeli Walne nie odwoła swojego szefa to według mnie huragan się  nie uspokoi. Ale można to załatwić tak, że odwołując szefa można ,,motylowi” zapewnić godne przejście do spokojnej egzystencji. Bo fruwanie motyla podczas huraganu jest niemożliwe.

Obserwator.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz