HomeRADIO1.liga ta zmiana w terminarzu rozgrywek jest nie fair (AUDIO)

1.liga ta zmiana w terminarzu rozgrywek jest nie fair (AUDIO)

Zaiskrzyło na linii Polski Związek Piłki Nożnej – Zarząd Wisły Puławy. Poszło o przełożenie  meczu z powodu wymiany murawy na stadionie GKS-u Tychy. Takie rzeczy podczas rozgrywek się zdarzają z dużo mniej poważnych powodów jednak w tym przypadku chodzi o coś więcej bo o mecz dwóch drużyn walczących o utrzymanie.

Nowy termin spotkania krzywdzi Wisłę Puławy. Nie ma naszej zgody na to – mówi Grzegorz Nowosadzki Prezes Wisły. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN narusza nasze prawa jako członka PZPN czytamy w piśmie skierowanym do Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zarząd Wisły nie godzi się na takie rozwiązanie.

Kamil Dylda – Dyrektor Sportowy Wisły Puławy
Wisła Puławy , która walczy o utrzymanie, musiałaby  zagrać 22 maja u siebie z Pogonią Siedlce, trzy dni później czekałby na zawodników Adama Buczka wyjazd do Tychów, a za następne 72 godziny zagraliby zgodnie z kalendarzem z Sandecją w Nowym Sączu.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz