HomeInformacjeTroje rannych w wypadku drogowym na trasie Puławy-Dęblin

Troje rannych w wypadku drogowym na trasie Puławy-Dęblin

We wtorek przed 11.00 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku, do którego doszło  na trasie Puławy-Dęblin nieopodal zjazdu do stacji kolejowej Puławy Azoty. Zderzyły się dwa Ople Corsa i Vectra. Trzy poszkodowane osoby trafiły do szpitala.


Jak nas poinformowała mł.asp Ewa Rejn-Kozak  rzecznik KPP Puławy, kierująca Oplem Corsą mieszkanka powiatu ryckiego jadąca w stronę Puław z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do  zderzenia czołowego z jadącym w kierunku Dęblina kierowcą Opla Vectry. Wynik tego zdarzenia to trzy poszkodowane osoby, które zostały przewiezione do puławskiego szpitala. Ten bilans nie pozostał zamknięty. W tracie wypadku doszło jeszcze do niegroźnej kolizji dwóch innych aut, których kierowcy nie zdążyli zahamować i niestety wpadli na siebie. W tym przypadku na szczęście skończyło się tylko na stratach materialnych. Trasa w  miejscu wypadku była nieprzejezdna przez ponad 2 godziny.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz