HomeWasze LPUTrzeci Ekologiczny Turniej Przedszkolaków

Trzeci Ekologiczny Turniej Przedszkolaków

Miejskie Przedszkole nr 5 w Puławach gościło w czwartek 24 uczestników Trzeciego Ekologicznego Turnieju Przedszkolaków  pod nazwą “Z biegiem Wisły”.

Tytuł turnieju nawiązuje do obchodów Roku Wisły w naszym Mieście. W Turnieju wzięli udział reprezentacji 12 puławskich przedszkoli  a rywalizowali w konkursach o poziomie niekiedy w znacznym stopniu przekraczającym realizowaną w przedszkolach podstawę programową. Pierwszy Turniej Przedszkolaków dotyczył segregacji śmieci drugi był związany ze zdrowym odżywianiem i zdrowym trybem życia. Trzeci  miał zwrócić uwagę dzieci na aspekty związane z czystością wód. Warto przypomnieć, że właśnie od trzech lat przedszkole nr 5 realizuje różnego rodzaju programy proekologiczne.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz