HomeInformacjeTurniej Krasomówstwa, Recytacji, Muzyki i Pieśni Narodowych „Witaj Majowa Jutrzenko”.

Turniej Krasomówstwa, Recytacji, Muzyki i Pieśni Narodowych „Witaj Majowa Jutrzenko”.

Przez dwa dni w w poniedziałek i wtorek trwały przesłuchania i prezentacje konkursowe do Puławskiego Turnieju Krasomówstwa, Recytacji, Muzyki i Pieśni Narodowych „Witaj Majowa Jutrzenko”.

Tematem przewodnim tegorocznego turnieju jest rok Rzeki Wisły, która jest symbolem polskości i patriotyzmu. Treści związane z królową polskich rzek przewijały się w występach muzycznych i recytacjach młodych artystów. „Witaj Majowa Jutrzenko” to turniej, którego celem jest popularyzacja dzieł, myśli i czynów wybitnych Polaków, których twórczość ma znaczenie dla narodu. Turniej odbywa się w naszym mieście już po raz trzynasty, a koncert laureatów, który przewidziano na 7 maja na sali widowiskowej POK Dom Chemika będzie  zakończeniem obchodów Święta uchwalenia Konstytucji 3 maja. Patronat nad imprezą objął Prezydent Puław Janusz Grobel.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz