HomeSport3.liga piłki nożnej kobiet Sybilla Puławy – Orkan Bełżec zaproszenie

3.liga piłki nożnej kobiet Sybilla Puławy – Orkan Bełżec zaproszenie

Trochę w cieniu występów 1.ligowej Wisły Puławy w swoich rozgrywkach uczestniczą zawodniczki żeńskiej drużyny futbolowej z naszego miasta. Kobieca piłka nożna zdobywa coraz większą popularność. MKS Sybilla uczestniczy w rywalizacji III ligi lubelskiej kobiet.

W rozgrywkach bierze udział 9 zespołów podopieczne trenera Grzegorza Zjawionego zajmują 9 lokatę, po 11 kolejkach puławiankom nie udało się zdobyć punktów. Dużą szansę nasze zawodniczki będą miały już w najbliższa niedzielę. O 16.00 zmierzą się z bezpośrednim sąsiadem z tabeli zespołem Orkana Bełżec. Dryżyna spod Tomaszowa Lubelskiego także w rozgrywkach nie zachwyca. Na swoim koncie ma 4 punkty w tym trzy zdobyte w jesieni po wygranej walkowerem właśnie z zawodniczkami Sybilli. Przypomnijmy mecz piłkarek MKS Sybilla z Orkanem Bełżec w niedzielę 23 kwietnia o godz. 16.00.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz