HomeSport1.liga Wisła Puławy – GKS Katowice zapowiedź

1.liga Wisła Puławy – GKS Katowice zapowiedź

Piłkarska wiosna nabrała tempa niedawno przeżywaliśmy emocje związane z meczem Wisły w Olsztynie a już w najbliższa sobotę do Puław przyjeżdża jeden z pretendentów do awansu do Lotto ekstraklasy zespół GKS-u Katowice.

Obie drużyny przystępują do meczu w odmiennych nastrojach. Katowiczanie w zaległym meczu, który rozegrali we wtorek ze Zniczem Pruszków odnieśli wyjazdowe zwycięstwo 4:1 a Wisła po co prawda dobrym meczu ale przegrała ze Stomilem w Olsztynie 3:2. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej Wisła uległa GKS-owi na stadionie przy ul. Bukowej 2:1 prowadząc po strzale Dawida Pożaka do 60 min. spotkania. 120 sekund zadecydowało o wyniku. Podopieczni Jerzego Brzeczka wykorzystali dwa błędy defensywy Wisły. Drużyna Adama Buczka ma ochotę na zrewanżowanie się GieKSie za tę porażkę i miejmy nadzieję, że skutecznie. Bilety na sobotni mecz, który odbędzie się na stadionie MOSIR w Puławach o godz. 20.00 można kupować w Klubie a także na portalach dystrybuujących bilety oraz w jednym z puławskich punktów zakładów bukmacherskich.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz