HomeSportSportowe wagary

Sportowe wagary

W poniedziałek 20 bm. tuż przed “Pierwszym Dniem Wiosny”, tradycyjnie nazywanym w szkołach Dniem Wagarowicza, w ZSO nr 2 im. F. D. Kniaźnina w Puławach odbędą się nietypowe wagary dla uczniów i uczennic trenujących piłkę ręczną.

W ramach wieloletniej współpracy Klubu Azoty Puławy z ZSO nr 2 im. F. D. Kniaźnina w Puławach oraz działającym w szkole Ośrodkiem Szkolenia w Piłce Ręcznej młodzi szczypiorniści będą mogli opuścić lekcje, by spotkać się z zawodnikami Azotów Puławy występujących w zawodowej PGNiG Superlidze – Szkołę odwiedzą między innymi: Krzysztof Łyżwa, Przemysław Krajewski, Bartosz Jurecki, Piotr Masłowski, Nikola Prce, Patryk Kuchczyński a także Rafał Przybylski. Podczas spotkania uczniowie będą mogli wykazać się wiedzą o drużynie Azotów oraz grających w niej sportowcach. Będzie czas na autografy i rozmowy z zawodnikami i trenerami.

foto: Marcin Szeląg

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz