HomeInformacjeKolizja dwóch aut i skutera w Górze Puławskiej – są ranni (FOTO)

Kolizja dwóch aut i skutera w Górze Puławskiej – są ranni (FOTO)

W niedzielę około godziny 11:30 w Górze Puławskiej na skrzyżowaniu ulic Radomskiej z Kozienicką i Janowiecką doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów.


Według relacji świadków kierujący Hondą Civic wyjeżdżając z ulicy Kozienickiej wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym ulicą Radomską skuterze. Skuterem podróżowały dwie osoby. W wyniku uderzenia przez Hondę skuter uderzył w trzeci pojazd który czekał aby wyjechać z ulicy Janowieckiej. W wyniku zdarzenia dwie osoby podróżujące skuterem zostały zabrane do szpitala. Jedna z nich ze złamaną nogą. Na miejscu dwie karetki pogotowia, zastęp PSP Puławy, zastęp OSP Góra Puławska oraz Policja zabezpieczająca miejsce zdarzenia i kierująca ruchem.

Tekst i foto: Łukasz Górecki

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz