HomeInformacjeBieg zielonych sznurowadeł (FOTO)

Bieg zielonych sznurowadeł (FOTO)

Listy startowe na Biegi Zielonych Sznurowadeł zamknięte były tydzień przed startem. Na każdy dystans 5 km i 21,1 (półmaraton) zapisanych było po 300 zawodników !!!

Na dystansie półmaratonu wystartowało 285 osób a do mety dobiegło tylko 3 mniej. Na finiszu zameldowało się 57 kobiet i 225 mężczyzn, najmłodsza zawodniczka, która pobiegła w zawodach miała 16 lat a najstarszy uczestnik liczył sobie 69 lat. Zwycięzca  przybiegł na metę w czasie 1:14:29; ostatni w czasie 2:37:15. Najwięcej osób przyjechało z Lublina, a najliczniej reprezentowana drużyna to “Radom Biega”. Na dystansie 5 kilometrów wystartowało 266 zawodników i wszyscy dobiegli do mety, w biegu wystartowało 124 kobiety i 142 mężczyzn. Najmłodszy zawodnik miał 14 lat a najstarszy 69 lat. Tryumfator przybiegł na metę w czasie 16:56; ostatni w czasie 39:14. Najliczniej reprezentowaną drużyną na tym dystansie był zespół “Zwoleń Biega”.

foto: Marcin Szeląg

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz