HomeInformacjeManifestacje kobiet w Puławach

Manifestacje kobiet w Puławach

Na placu Chopina przy Urzędzie Miasta odbyły się dwa zgromadzenia. Jedno z nich to organizowany przez organizacje feministyczne i lewicowe protest, wpisujący się w ogólnopolski przewidziany właśnie na 8 marca Strajk Kobiet.

Puławskie zgromadzenie było jednym z ponad stu zorganizowanych w całej Polsce. W proteście, który odbył się naszym mieście uczestniczyło nieco ponad 100 osób. Podczas zgromadzenia odczytano postulaty, apelowano także od rządu o nieograniczanie praw kobiet. Drugi protest to Puławski Manifest  Piękna, gdzie z transparentami przedstawiającymi zmasakrowane ludzkie płody ustawiło się kilkanaście osób. Strona konserwatywna postawiła się w roli alternatywy dla Strajku Kobiet według uczestników kontrmanifestacji nie ma konieczności walki, bo nie czują się by ktokolwiek i jakiekolwiek prawa im odbierał.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz