HomeInformacjeWielkie show przed ligą – Wisła zaprezentowała drużynę (FOTO)

Wielkie show przed ligą – Wisła zaprezentowała drużynę (FOTO)

Lasery, muzyka i główni bohaterowie czyli drużyna 1.ligowej Wisły tak wyglądała prezentacja zespołu przed rozgrywkami ligowymi. Pierwszy raz w historii klubu zorganizowano tak profesjonalną prezentację.  Scenariusz przewidywał wyjście każdego zawodnika w świetle reflektorów i krótką prezentację na ściance z herbem klubowym i logo sponsorów.

Pokazali się oczywiście wszyscy nowi piłkarze pierwszoligowca. To wszystko w rytmach dynamicznej muzyki. Dopisali także kibice, którzy z trybun hali ZST w Puławach odśpiewali : Walczyć ! trenować ! Wisełka musi panować… Po prezentacji głos zabrali prezes Grupy Azoty Puławy Jacek Janiszek, który podkreślił, że reprezentowana przez niego Firma zapewni spokój i stabilizację klubowi, ale jak dodał apetyt na wyniki także będzie rósł. W tym roku chodzi o utrzymanie klubu w rozgrywkach pierwszoligowych. Prezes Wisły Grzegorz Nowosadzki  tłumaczył, że działania, które klub prowadzi podporządkowane są celowi na ten rok czyli utrzymaniu 1 ligi w Puławach. Impreza “rozkręciła” się na dobre zawodnicy i kibice rozegrali mecz a potem odbyły się konkursy, wspólne gry i zabawy. Fotorelacja Marcina Szeląga.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz