HomeInformacjePodlasie odprawione w ostatnim sparingu (FOTO, VIDEO)

Podlasie odprawione w ostatnim sparingu (FOTO, VIDEO)

1.ligowa Wisła Puławy meczem z Podlasiem Biała Podlaska zakończyła okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2016/17. Wiślacy pokonali bialszczan 1:0 a bramkę w 70 minucie gry zdobył Jakub Smektała.

Do rozgrywek ligowych pozostał już tylko niecały tydzień. Podopieczni Adama Buczka ostatnie 7 dni przed rozgrywkami ligowymi  będą się przygotowywali w Puławach a już 4 marca rozegrają w Bytowie mecz z tamtejszą Bytovią. Szkoleniowiec Wisły bardzo syntetycznie podsumował sparing z Podlasiem. – Należało się spodziewać większej ilości bramek. Cały mecz zagraliśmy w ataku pozycyjnym dzięki temu można było pewne rzeczy udoskonalić powiedział Wisła zagrała dwoma składami po 45 minut każdy. Sztabowi szkoleniowemu zależało na tym by każdy zawodnik odbył jednostkę treningową. Okres przygotowawczy został zakończony,  były to długie 2 miesiące niekiedy treningi i mecze rozgrywane były w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Drużyna Wisły kończy ten okres bez kontuzji a zawodnicy i trenerzy nie mogą się już doczekać meczu w Bytowie. Drużyna na pomorze wyjedzie w piątek 3 marca.

I połowa: Penkovets – Turzyniecki, Głaz, Gusocenko, Litwiniuk, Cierpka, Szczotka, Popiołek, Skrzypek, Pożak, Patejuk
II połowa: Witan – Sedlewski, Poznański, Żemło, Hiszpański, Maksymiuk, Kolehmainen, Płonowski, Smektała, Darmochwał, Nowak

foto: Marcin Szeląg

foto tytułowe: Wojtek Antosz

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz