HomeInformacjeZaginął były dziennikarz Dziennika Wschodniego

Zaginął były dziennikarz Dziennika Wschodniego

Do naszej redakcji dotarła informacja, że zaginął 51-letni Rafał Szostak, który przez wiele lat pracował w redakcji Dziennika Wschodniego, dziś jest nauczycielem w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przy ul. Głuskiej w Lublinie.

W poniedziałek rano wyszedł do pracy i nie dotarł do niej. Do tej pory nie odezwał się do rodziny. Jak poinformowała nas córka zaginionego, Rafał Szostak cierpi na cukrzycę i przebył zawał serca. W poniedziałek miał na sobie czerwono czarną kurtkę, czarne jeansy, brązowe zimowe buty. Mężczyzna ma 170 cm wzrostu. W razie jakichkolwiek informacji rodzina prosi o kontakt pod numery telefonów 793 444 540 lub 721 895 445, każdy sygnał jest istotny.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz