HomeWasze LPUWalentynki z TAXI Elmo

Walentynki z TAXI Elmo

Nasz partner radio TAXI ELMO 19664 zaprasza do zabawy. Na naszych czytelników i mamy nadzieję pasażerów ELMO TAXI czeka wyzwanie. Z okazji zbliżających się walentynek macie szanse na prezent w postaci romantycznej kolacji dla dwojga.

Zasady są bardzo proste wystarczy zrobić  zdjęcie,ze swoją drugą “Połówką” na tle taksówki ELMO (warunek: musi być widoczny np. “kogut”, nr telefonu, lub logo), polubić i udostępnić  wydarzenie na swojej FB tablicy i umieścić swoje zdjęcie w komentarzu do tego wydarzenia. Para, której zdjęcie “zbierze” najwięcej polubień, otrzyma od ELMO TAXI prezent w postaci vouchera na romantyczną kolację. To nie koniec prezentów, para, która według (subiektywnej) oceny, będzie wyglądała na najbardziej zakochaną otrzyma  drugi voucher na romantyczną kolację. Wśród wszystkich uczestników zabawy rozlosujemy także 5 biletów na bezpłatny przejazd taksówkami ELMO.

Szczegóły zabawy TUTAJ

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz