HomeSport1. liga na wiosnę klasowi przeciwnicy Wisły na stadionie w Puławach

1. liga na wiosnę klasowi przeciwnicy Wisły na stadionie w Puławach

Poznaliśmy terminarz meczów I ligowej Wisły Puławy. W rundzie wiosennej kibiców z naszego miasta czeka siedem spotkań na murawie stadionu przy ul. Hauke Bosaka. Wiosna zapowiada się bardzo interesująco i to nie tylko ze względu na fakt, że każdy komplet punktów u siebie jest na wagę złota, ale i ze względu na rangę i klasę przeciwników.

Do Puław przyjadą m.in takie firmy jak Górnik Zabrze, Podbeskidzie Bielsko- Biała czy GKS Katowice. W poprzedniej rundzie tylko z Podbeskidziem udało się zdobyć  1 pkt po bezbramkowym remisie w Bielsku Białej. Górnik Zabrze nie dał Wiśle większych szans na stadionie przy Roosevelta. Zabrzanie pokonali podopiecznych Roberta Złotnika 4:0. Najwięcej szans na zwycięstwo puławianie mieli w Katowicach gdzie po strzale Dawida Pożaka prowadzili do 60 minuty 1:0. Dwie feralne minuty zadecydowały o tym, że punkty zostały przy Bukowej. Warto dodać również, że do Puław przyjedzie cała czołówka ligi zagramy  w marcu z liderem jesieni Chojniczanką i Wigrami Suwałki.  W maju piłkarze Adama Buczka zmierzą się z dobrze znaną w Puławach Stalą Mielec. Zanim jednak do tego wszystkiego dojdzie pierwsze spotkanie na wiosnę zawodnicy Wisły rozegrają w Bytowie, gdzie spotkają się z aspirującą do gry w LOTTO ekstraklasie Bytovią.

Terminarz rundy wiosennej sezonu 2016/17:
21 Kolejka
11.03 godz. 18:00 (sobota) – KS Wisła Puławy – Wigry Suwałki
23 Kolejka
25.03 godz. 16:00 (sobota) – KS Wisła Puławy – Chojniczanka
25 Kolejka
08.04 godz. 20:00 (sobota) – KS Wisła Puławy – GKS Katowice
27 Kolejka
22.04 godz. 20:00 (sobota) – KS Wisła Puławy – Podbeskidzie
30 Kolejka
13.05 godz. 20:00 (sobota) – KS Wisła Puławy – Stal Mielec
32 Kolejka
22.05 godz. 18:00 (poniedziałek) – KS Wisła Puławy – Pogoń Siedlce
34 Kolejka
03.06 – (sobota) – KS Wisła Puławy – Górnik Zabrze (godzina spotkania zostanie podana niebawem)

foto: Marcin Szeląg

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz