HomeRADIOBilans na zero (FOTO, AUDIO)

Bilans na zero (FOTO, AUDIO)

Środowy bilans meczowy wyszedł na zero. Pierwsze spotkanie z Siarką Tarnobrzeg, Wiślacy po bramkach Sebastiana Głaza i Konrada Nowaka wygrali 2:0. Drugie spotkanie piłkarze Adam Buczka przegrali z Avią Świdnik 0:2. Teraz przed piłkarzami chwila oddechu. Do intensywnych treningów powrócą od poniedziałku.


Po meczach trener Wisły powiedział, że jest zadowolony dokładnie tak samo jak zagrali jego piłkarze czyli “pół na pół” – Siarka to na pewno rywal wymagający i dobrze grający w piłkę bo trzeba przyznać, że przeciwstawili nam się bardzo. My wykorzystaliśmy swoje sytuacje wygrywając ten mecz 2:0, chociaż były szanse na dwie kolejne bramki. Drugi mecz rozegraliśmy zupełnie innym składem, ponieważ chcieliśmy aby wszyscy zawodnicy zagrali po 90 minut. Wynik spotkania z Avią na pewno nie jest taki jakiego oczekiwałem. Jednak patrząc pod kątem indywidualnym poszczególnych zawodników, to mamy wnioski do wyciągnięcia i powolutku z tygodnia na tydzień krystalizuje się podstawowy skład. – mówił po meczach trener Adam Buczek

Wisła – Siarka 2:0 – bramki: Głaz(k), Nowak
Skład: Penkovets (46’Witan) – Sedlewski, Poznański, Pielach, Litwiniuk, Głaz, Cierpka, Smektała(80’Jakóbczyk) Pożak, Nowak, Płonowski (80′ Sadura)
Wisła – Avia: 0:2
Skład: Baranowski(85′ zawodnik testowany) – Tetych, zawodnik testowany, Maksymiuk, Turzyniecki, Dutkowski, Szczotka, Darmochwał, Skrzypek(75′ Mazurek) Patora, Gąska (65’Osiak)

Kolejny mecz kontrolny piłkarze Wisły rozegrają w środę – 8 lutego – o godzinie 12:00 rywalem będzie Radomiak Radom

foto: Wojtek Antosz

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz