HomeSportAdrian Cierpka piłkarzem Wisły Puławy

Adrian Cierpka piłkarzem Wisły Puławy

22- letni Adrian Cierpka zasilił szeregi 1.ligowej Wisły Puławy. To drugie po Jakubie Poznańskim wzmocnienie w przerwie zimowej. Pomocnik został wypożyczony z Miedzi Legnica, w której grał od 2013 roku.

Wcześniej występował w drużynach juniorskich Lecha Poznań. Zawodnik ma na swoim koncie 41 występów w młodzieżowych reprezentacjach Polski.
– Informację o tym, że Wisła jest mną zainteresowana odebrałem bardzo pozytywnie. Przyjechałem do Puław zobaczyłem jak wszystko wygląda i bez wahania chciałem tu zostać. Mamy jasno określone cele, atmosfera w zespole jest bardzo dobra, koledzy przyjęli mnie bardzo dobrze. Wiemy o co gramy, ja osobiście patrzę w przyszłość bardzo pozytywnie i dam z siebie wszystko aby zrealizować pokładane we mnie nadzieje – powiedział Adrian Cierpka. 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz