HomeInformacjeWarsztaty wokalne dobiegają końca

Warsztaty wokalne dobiegają końca

Odbywa się już trzecia edycja warsztatów wokalnych organizowanych w ramach ferii zimowych w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika”. W tym roku tematem przewodnim przedsięwzięcia były piosenki musicalowe.

Prowadzący zajęcia Robert Sosik wziął “na warsztat” piosenki ze słynnych musicali, m.in. Wieżę Babel z Metra.Kilka dni intensywnych ćwiczeń, blisko 150 osób uczestników występujących na scenie. Efekt piorunujący. Już w najbliższą sobotę (28 bm.) zapraszamy na widowisko, które zakończy musicalowe warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży, połączone z pokazem uczestników warsztatów bębniarskich. Koncert finałowy warsztatów  odbędzie się o godz. 16.00 w sali widowiskowej POK “Dom Chemika”.

foto: POK “Dom Chemika”

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz