HomeRADIOPorażka Wisły w sparingu z Pogonią Siedlce (AUDIO)

Porażka Wisły w sparingu z Pogonią Siedlce (AUDIO)

Wynikiem 2:1 dla Pogoni Siedlce zakończył się środowy sparing Wisły Puławy rozegrany w Siedlcach. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił w pierwszej połowie Konrad Nowak. Warunki w których rozgrywano spotkanie były bardzo trudne, piłkarze momentami  mieli trudności z utrzymaniem się przy piłce.

Wiślacy starali się zdobyć przewagę w pierwszej połowie swoich sił próbował m.in. Piotr Darmochwał. Natomiast w drugiej rywala próbowali straszyć Adam Patora, Dawid Pożak i Sylwester Patejuk.


Adam Buczek – trener Wisły Puławy

Skład Wisły w I połowie:  Witan – Turzyniecki, Maksymiuk,Pielach, Litwiniuk, Cierpka, Dudkowski, Płonowski, Smektała, Darmochwał i Nowak
Skład Wisły w II połowie: Witan – Hiszpański, Poznański, Gusocenko, Sedlewski, Głaz, Skrzypek, Patejuk, Pożak, Tetych (Talimdzioski), Patora.

foto: Wojtek Antosz

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz