HomeInformacjePiechotą wzdłuż Wisły

Piechotą wzdłuż Wisły

Tuż po Nowym Roku z Baraniej Góry gdzie swoje źródła ma Wisła wyruszył piechur i podróżnik. Maciej Boiński bo o nim mowa wyruszył w pieszą wędrówkę wzdłuż królowej polskich rzek do jej ujścia.

Przed nim 1047 km. Zgodnie z planem wyprawa powinna zająć mu ok. 60 dni. Wszystkie noce Maciej Boinski zamierza spędzać w namiocie. Dziennie pokonuje ok. 20 km. Do Puław dotrze 24 stycznia. W trakcie marszu zbiera materiały do filmu dokumentalnego oraz do albumu fotograficznego. Jednak by one powstały potrzebny jest prąd do ładowania sprzętu  Macieja Boinskiego. Jeżeli chcielibyście pomóc w tym dajcie znać na profilu https://www.facebook.com/maciej.boinski.3. Tu również można śledzić kolejne kilometry trasy. Oficjalna strona wyprawy: https://www.rokwisly.pl/dzialanie/wisla-2017/

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Dziennikarz obywatelski, miłośnik zwierząt, krótkofalarstwa, wojskowości, pasjonat kolejnictwa i społecznik. Łukasz Górecki relacjonuje dla Was nagłe wypadki w mieście i poza granicami, bądźcie czujni On po prostu jest wszędzie. ?

Brak komentarzy

Napisz komentarz