HomeSportNa remis z Górnikiem Łęczna (FOTO)

Na remis z Górnikiem Łęczna (FOTO)

I ligowa drużyna Wisły Puławy pod wodzą nowego trenera Adam Buczka ma za sobą pierwszy sparing w bieżącym okresie przygotowawczym. Puławianie zagrali w środę  w Łęcznej z tamtejszym ekstraklasowym Górnikiem. Mecz zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla Wisły strzelił na początku drugiej połowy Piotr Darmochwał. Warto dodać, że szkoleniowiec puławskiej Wisły testował trzech nowych zawodników.

Górnik Łęczna – Wisła Puławy  1:1 (1:0)

Bramki: Vojo Ubiparip 21’k – Piotr Darmochwał 47′

Wisła Puławy: Nazar Penkowets – Fabian Hiszpański, Klimas Gusocenko, zawodnik testowany, Iwan Litwiniuk – Jakub Smektała, Arkadiusz Maksymiuk, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Sylwester Patejuk – Konrad Nowak. W sparingu zagrali także Andrzej Witan, Łukasz Turzyniecki, Mateusz Pielach, Tomasz Sedlewski, Dawid Pożak, Konrad Szczotka, Piotr Darmochwał, Adam Patora.

foto: Wojciech Antosz/kswislapulawy.pl

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz