HomeInformacjeAukcja z Puławami w tle

Aukcja z Puławami w tle

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Gazecie Krakowskiej zaprasza na aukcję o tyle ciekawą dla mieszkańców naszego miasta, że przedmiotem jest fotografia Puław o zachodzie słońca autorstwa Wojciecha Domagały.

Jak reklamują zdjęcie organizatorzy aukcji to przepiękne, fotograficzne dzieło sztuki oprawione w ramę o wymiarach 30x40cm. Dzieło na aukcje przekazał sam autor. Wojciech Domagała brał udział w ponad dwustu wystawach zbiorowych w kraju oraz siedemdziesięciu konkursach fotograficznych za granicą. Artysta – fotograf, członek rzeczywisty Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej. Wojciech Domagała posiada również honorowy tytuł artysty fotografa Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej, która zrzesza najważniejsze światowe organizacje fotograficzne z 85 krajów z siedzibą w Paryżu. Aukcja toczy się w serwisie Allegro.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Komentarzy

Napisz komentarz