HomeInformacje„Diamentowy” sukces maturzystów z KEN-u

„Diamentowy” sukces maturzystów z KEN-u

W tegorocznej X edycji trzystopniowej ogólnopolskiej olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” wzięło udział sześcioro maturzystów z ZSO nr 1 im. KEN w Puławach, wszyscy z klasy o profilu matematyczno-fizycznym.

Pięcioro z nich próbowało swoich sił z fizyki, a dwoje z matematyki,jedna osoba postanowiła zmierzyć się z obydwoma przedmiotami. Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem nauczycielki fizyki –  Jolanty Rzeźnik oraz nauczycielki matematyki  Beaty Bąkały. Wszyscy zakwalifikowali się do II etapu: Jakub Końka, Rafał Wiercioch, Dawid Gawron, Agata Zagożdżon i Ewa Kowalska wezmą udział w kolejnym etapie olimpiady z fizyki, natomiast Amadeusz Chmielewski i Agata Zagożdżon z matematyki. Laureaci konkursu zostaną przyjęci na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz