HomeInformacjeRóżne sprawy, jasne deklaracje – otwarte spotkanie kibiców i Zarządu Wisły Puławy

Różne sprawy, jasne deklaracje – otwarte spotkanie kibiców i Zarządu Wisły Puławy

Być może spotkania kibiców z Zarządem Klubu Sportowego “Wisła” staną się tradycją choć prezes “Wisły” Grzegorz Nowosadzki stwierdził, że nie ma potrzeby jakiegoś szczególnego sposobu formalizowania tych kontaktów ponieważ jak zadeklarował, Zarząd jest do dyspozycji kibiców zawsze i nikt nie tworzy żadnych barier.

Najwierniejsi kibice podczas wtorkowego spotkania pytali o losy drużyny, która po świetnym początku na koniec rundy jesiennej wylądowała na miejscu tuż przed strefą spadkową. Nie mogło zabraknąć pytań o wzmocnienia drużyny.  Zarząd Wisły poinformował, że prowadzi rozmowy z zawodnikami, którzy mogliby zasilić szeregi drużyny, ale na tym etapie nikt jeszcze nie chciał zdradzić szczegółów. Wzmocnień wymagają w zasadzie wszystkie formacje z naciskiem na klasowego defensora, tzw. reżysera gry i egzekutora czyli napastnika, który wykańczałby skutecznie akcje zespołu. W sumie do Wisły może trafić nawet pięciu nowych graczy. Grzegorz Nowosadzki zdradził, że rozmowy prowadzone są nie tylko z piłkarzami prezentującymi poziom pierwszoligowy.

– Czekaliśmy na zakończenie rundy zasadniczej w ekstraklasie by podjąć rozmowy  z zawodnikami z tego poziomu rozgrywek, tak więc klub bardzo poważnie myśli i pracuje nad wzmocnieniami. Wiadomo również, że – jak podkreślił prezes Wisły, jeśli będą wzmocnienia będą musiały być odejścia z klubu. Budżet pomimo tego, że stabilny – nie jest “z gumy”. My jesteśmy tutaj od tego by to do czego się zobowiązujemy było realne a nie wirtualne. Dwa nazwiska już Państwo poznaliście (Kanarek i Słotwiński przyp. red.) będą następne dodał Prezes Wisły.  Niektóre kontrakty wygasają wraz z końcem tego roku więc…

Pytania kibiców dotyczyły także sztabu szkoleniowego. –Tutaj też prowadzone są pertraktacje – powiedział Prezes Nowosadzki. Klub nie zamierza za wszelką cenę „kupować” tzw. głośnych nazwisk tylko po to, żeby je mieć. Potrzebujemy przede wszystkim trenera, który będzie chciał się z Puławami związać na dłużej, chcemy by wniósł nową jakość i zintegrował drużynę, bo wynik może osiągnąć tylko drużyna. Nie interesuje nas karuzela stanowisk w Wiśle Puławy – podkreślił szef pierwszoligowca. Obecni trenerzy stanowić będą trzon sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny. Nasz cel jest jasny na pierwszy sezon w pierwszej lidze – utrzymanie.

Padały pytania o infrastrukturę m.in o to czy można usprawnić pracę tzw. kołowrotków i całej logistyki przedmeczowej, by kibice mogli szybciej dostać się na mecz. Tu odpowiedź mogła być tylko jedna.

Obiekt nie jest własnością klubu i nie ma on wpływu na to w jaki sposób poszczególne elementy wyposażenia działają. Na pewno jednak klub będzie czuwał nad tym by wszystkie elementy infrastruktury były sprawne. Kolejne spotkanie być może tuż przed rozpoczęciem sezonu.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz