HomeInformacjeGimnazjalista pobity przez nauczyciela ?

Gimnazjalista pobity przez nauczyciela ?

Puławska Policja została powiadomiona anonimowo o rzekomym pobiciu przez nauczyciela ucznia pierwszej klasy Publicznego Gimnazjum nr 1 w Puławach. Policja nie zlekceważyła takiego zgłoszenia zwłaszcza, że sprawa dotyczyła dość delikatnej materii.

Według informacji, która zawarta była w anonimie nauczycielka miała szarpać ucznia podczas przerwy.  Oficjalne zawiadomienie zostało złożone przez rodzica poszkodowanego ucznia  w czwartek (15 bm.) powiedział portalowi LPU24.pl rzecznik puławskiej policji kom. Marcin Koper jednocześnie dodał, że sprawa została przekazana do Prokuratury Rejonowej w Puławach. Śledczy zajmą się wyjaśnieniem zdarzenia. Nie należy wykluczać, że czynności prowadzone będą w kierunku naruszenia nietykalności cielesnej. Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie prokurator. Gdyby doszło do postawienia zarzutu krewkiej nauczycielce może jej grozić nawet 2 lata więzienia.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz