HomeInformacje35 rocznica wprowadzenia stanu wojennego (VIDEO)

35 rocznica wprowadzenia stanu wojennego (VIDEO)

Symbolicznym wyprowadzeniem krzyża i umieszczeniem go na jednej z części bramy nr 1 Zakładów Azotowych odśpiewaniem Roty i Hymnu państwowego rozpoczęły się obchody 35 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

Pracownicy Zakładów Azotowych jako jednego ze strategicznych zakładów pracy na lubelszczyźnie odegrali w trakcie ówczesnych protestów jedną z głównych ról. We wtorek 13 grudnia 2016 roku oddano hołd wszystkim tym, którzy oddali zdrowie i życie za to by żyć w wolnym kraju. Podczas uroczystości, co wielokrotnie podkreślali organizatorzy obecne były poczty sztandarowe puławskich szkół,  mówcy zaznaczali konieczność przekazywania młodzieży informacji o tych mrocznych czasach by nigdy więcej się nie powtórzyły, podkreślano także wagę tolerancji i zrozumienia racji innych.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz