HomeInformacjeCharytatywny Bieg Mikołajów (FOTO)

Charytatywny Bieg Mikołajów (FOTO)

4 Charytatywny Bieg Mikołajów za nami. W niedzielę (4bm.) w Puławach odnotowaliśmy największe zagęszczenie Mikołajów na m2. W zorganizowanym  przez Fundację BezMiar biegu wystartowało w sumie 201 dorosłych biegających Mikołajów z 45 miejscowości z Polski i Ukrainy. Nie zabrakło także miejsca na rywalizację Mikołajków czyli najmłodszych amatorów biegania.

Największą reprezentację czemu trudno się dziwić wystawiły Puławy – 56 osób, na trasie biegu pojawiło się 38 biegaczy z Lublina, 10 z Dęblina, reprezentacja Zwolenia liczyła 9 osób a z Ryk na bieg przyjechało 8 osób. Na starcie przed Pałacem Czartoryskich pojawiło się jeszcze po 6 osób z Białej Podlaskiej i Opola Lubelskiego. Pomimo temperatury oscylującej wokół 0 st. Celsjusza na starcie stanęli biegacze z 33 klubów i organizacji. Najliczniej stawili się sędziowie piłki nożnej z Lubelszczyzny- reprezentacja arbitrów liczyła 15 osób, puławska grupa biegaczy Multimedia Runner stawiła się w 10 osobowym składzie a grupa Zwoleń Biega wystawiła osób 11. Nie zabrakło także grupy Biegusiem w składzie 10 osobowym oraz ekipy organizatorów BezMiar, która wystawiła ośmioosobową reprezentację biegaczy. Obszerna FOTORELACJA Marcina Szeląga

OPEN KOBIETY

I miejsce Kinga Kacuga – Bałtów – czas 27:25
II miejsce Ewa Jacniak – Urzędów – AZS UMCS Lublin – czas 28:02
III miejsce Mierzlikin Natalia – Warszawa – czas 29:27

OPEN MĘŻCZYŹNI
I miejsce Tomasz Kluziak – czas 24:50
II miejsce Łukasz Kołodziejczyk – Stowarzyszenie Sędziów Piłki Nożnej Lubelszczyzny – czas 25:02
III miejsce Krzysztof Misiurek – Klementowice – czas 25:04

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz