HomeInformacjeNajlepsi siłacze przyjadą do Puław (AUDIO)

Najlepsi siłacze przyjadą do Puław (AUDIO)

Już za niespełna 15 dni (17bm.) w Hali Sportowej MOSiR odbędą się “Otwarte Mistrzostwa o Puchar Prezydenta Miasta Puławy w Wyciskaniu Leżąc stylem Klasycznym”.


Wydarzenie honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Puławy Janusz Grobel. W Mistrzostwach weźmie udział większość liczących się zawodników w klasyfikacjach krajowych tej dyscypliny sportu. W Puławach rywalizować ze sobą będą atleci i atletki w bardzo różnym wieku. 17 grudnia na pomoście w Puławach spotkamy zarówno  14 latków jak i zawodników w wieku 70 lat. Do Puław zawitają Mistrzowie Świata i Europy, reprezentujący kluby z całej Polski. Miłośnicy tej dyscypliny sportu będą mogli podziwiać zespół  Metro-Flex Wrocław – najsilniejszą drużynę w tej dyscyplinie sportu na świecie. Chęć startu wyraziła również duża grupa młodzieży z Puław i okolic,  zawody te są jedyną okazją w roku do sprawdzenia swoich sił w rywalizacji z rówieśnikami z całej Polski. Organizatorzy poinformowali, że  głównym celem Mistrzostw w tym roku jest pomoc Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Puławach. Wstęp publiczności na Mistrzostwa jest bezpłatny. Konkurencje zostaną rozegrane w kilku kategoriach wagowych oraz wiekowych na zasadach obowiązujących w turniejach Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Na czym polega wyciskanie sztangi reporter LPUradio.pl usłyszał od Łukasza Kołodzieja – organizatora ale i uczestnika mistrzostw.

Łukasz Kołodziej – organizator i uczestnik imprezy.

Impreza odbywa się przy wsparciu Urzędu Miasta Puławy, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach oraz Stowarzyszenia „Tym Sposobem”. Strategicznego wsparcia finansowego udzieliły Zakłady Azotowe Puławy S.A. Wydarzenie swoim patronatem medialnym objęły lpu24.pl oraz Wspólnota Puławska.

Mistrzostwa nie odbyłyby się bez pomocy sponsorów:
Zakłady Azotowe Puławy S.A. – sponsor strategiczny, Auto Centrum Boreczek, Siłownia Gryfit, 7Nutrition, Agencja Reklamowa Krakus, Animalbox, Centrum Kształcenia Kadr Sportowych, Prezent Marzeń, Hurtownia Sprzętu Sportowego Domi-Sport, Sieć sklepów sportowych Triceps.pl, Pulanna & Nonicare, Szymon Stach – Grafika Komputerowa, Metro-Flex, Marka Odzieżowa 360 Stopni, Scoopper, MRS System

Program zawodów:

1. 10:00-12:00 rejestracja zawodników oraz ważenie;
2. 12:30 odprawa techniczna dla zawodników;
3. 12:45 uroczyste otwarcie zawodów;
4. 13:00 rozpoczęcie rywalizacji.
5. 17:00 planowane zakończenie rywalizacji.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz