HomeInformacjeCharytatywny Bieg Mikołajów

Charytatywny Bieg Mikołajów

Wszyscy biegający Mikołaje spotykają się w Puławach 4 grudnia (niedziela), by pobiec w kolejnym Charytatywnym Biegu Mikołajów.

Start imprezy zaplanowano 4 grudnia przy Pałacu Czartoryskich. Już o godz. 11.00 na “pierwszy ogień” pójdą dzieci, które pokonają kilkudziesięcio i kilkusetmetrowe dystanse,  godzinę później (12.00) rozpocznie się bieg główny ok. 7 km. Meta biegu głównego usytuowana została przy Schronisku dla bezdomnych im. Św. Brata Alberta w Puławach, przy ul. Rybackiej. Mikołaje przebiegną trasę o długości około 7 km, która będzie prowadziła ulicą, ścieżką w parku, kostką (mapa biegu poniżej) Trwają zapisy internetowe. Obowiązuje wpisowe. Wpisowe: do 30 listopada – 20 zł, w dniu zawodów gotówką – 30 zł. w Biurze Zawodów czynnym od 8.00 do 11.30 organizatorzy zastrzegają sobie ograniczenia jeśli chodzi o ilość miejsc. Jeszcze przez kilka dni płatności można dokonać także przez internet. Warunkiem uczestnictwa w biegu jest także przyniesienie przez każdego z  uczestników konserwy, która później będzie przekazana bezdomnym. Konserwę należy dostarczyć do biura zawodów przy odbiorze pakietu startowego. Obowiązkowy strój to: Mikołajkowa Czapeczka i sportowe buty !!!

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz