HomeInformacjeNotariusze frontem do Klienta (AUDIO)

Notariusze frontem do Klienta (AUDIO)

W sobotę w Urzędzie Miasta w Puławach odbyła się szósta edycja Dnia Otwartego Notariatu. W tym roku hasło przewodnie brzmiało: “Porozmawiaj z notariuszem o… testamencie notarialnym”. Puławy były jednym z 22 miast w Polsce gdzie notariusze bezpłatnie udzielali porad zainteresowanym osobom.

Zaproszeni do Puław notariusze mieli sporo pracy praktycznie, żaden z nich nie miał chwili odpoczynku. Ok 11.00 czyli godzinę po rozpoczęciu akcji w Puławach “obsłużyli” kilkadziesiąt osób.  Praktycznie wszyscy korzystający z porad mieszkańcy Puław byli zadowoleni ze spotkania z rejentami. Klienci chwalili sobie możliwość spokojnej i niezobowiązującej możliwości rozmowy na interesujące ich tematy.

Koordynator puławskiej edycji Dni Otwartych notariusz Joanna Szymoniak podkreślała w rozmowie z LPU24.pl, że każdy notariusz udziela bezpłatnych porad we własnej kancelarii i apelowała by klienci nie tylko w takich sytuacjach korzystali z wiedzy notariusza ale również na co dzień. Podkreśliła również, że w zdecydowanej większości z porad rejentów podczas DON korzystali ludzie starsi.

Joanna Szymoniak – notariusz, koordynator DON w Puławach

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz