HomeSportOlimpia wzięła rewanż (FOTO)

Olimpia wzięła rewanż (FOTO)

Drużyna Roberta Złotnika przegrała z Olimpią Grudziądz 0:1. Podopieczni Jacka Paszulewicza wzięli rewanż za sierpniową porażkę w Grudziądzu.

Przed dzisiejszym meczem trener Wisły dokonał kilku korekt w wyjściowym składzie swojego zespołu. Na boisku pojawił się Adrian Popiołek a Patryka Słotwińskiego zastąpił Konrad Szczotka. Pierwsze minuty pokazały, że to Wisła ma patent na Olimpię. Najpierw w idealnej sytuacji bramkowej znalazł się szarżujący Dawid Pożak, którego w ostatniej chwili ubiegł obrońca Olimpii, a niespełna kilka sekund później po rzucie rożnym z woleja strzelał Michał Budzyński niestety trafiając w poprzeczkę. Przyjezdni mogli objąć prowadzenie kilkadziesiąt sekund przed zakończeniem  pierwszej połowy Kamil Kurowski zagrał do  Marcina Kaczmarka, który minimalnie chybił. 5 minut po rozpoczęciu drugiej części zza szesnastki strzelał Marcin Smoliński piłka trafiła do  Karola Angielskiego, który próbował pokonać Andrzeja Witana. Bramkarz Wisły nie po raz pierwszy nie dał się pokonać. Gdy wydawało się, że obie drużyny nie są w stanie dzisiaj zrobić sobie krzywdy W 77 minucie goście objęli prowadzenie po niegroźnej centrze ze środka pola piłka odbiła się od głowy Mateusza Pielacha i przelobowała bramkarza Wisły. Wszystko wskazuje na to, że zawodnicy nie skomunikowali się ze sobą i to goście mogli cieszyć się z prowadzenia, którego nie oddali już do końca meczu.

Wisła Puławy – Olimpia Grudziądz 0:1 (0:0)
bramka: Mateusz Pielach 77 (s)

Wisła: 1. Andrzej Witan – 93. Fabian Hiszpański, 13. Michał Budzyński, 4. Mateusz Pielach, 17. Iwan Łytwyniuk – 18. Piotr Darmochwał, 20. Arkadiusz Maksymiuk, 97. Adrian Popiołek, 25. Konrad Szczotka (9. Sylwester Patejuk), 8. Dawid Pożak (14. Jakub Smektała) – 26. Adam Patora (11. Konrad Nowak).

Fotorelacje: Mariusza Karolaka i Marcina Szeląga

foto: Mariusz Karolak

foto: Marcin Szeląg

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz