HomeInformacjePuławski Sztab WOŚP zarejestrowany

Puławski Sztab WOŚP zarejestrowany

Już 25 raz zarejestrowany został Miejski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Puławach. Tradycyjnie także za kilka dni rozpocznie się pierwszy nabór wolontariuszy a  odbędzie się to dokładnie w poniedziałek 28 listopada o godz. 8.00.

Ta data jest o tyle istotna, że wszelkie zgłoszenia wysłane przed tym terminem nie będą rozpatrywane Tradycyjnie jak co roku do tego by zarejestrować się w bazie wolontariuszy niezbędne jest podanie imienia i nazwiska adresu miejsca i daty urodzenia a także numeru PESEL a w przypadku osób niepełnoletnich także danych rodziców bądź opiekunów. Należy pamiętać także by podać dane kontaktowe e-mail, telefon zarówno wolontariusza jak i opiekuna a także nazwę szkoły, uczelni czy zakładu pracy. Jak dowiedzieliśmy się w sztabie WOŚP w Puławach bardzo istotne jest zdjęcie wszelkie techniczne wymagania znajdziecie na fecebook-owym fun page’u Puławskiego Sztabu WOŚP. Oprócz drogi elektronicznej możliwe jest osobiste zarejestrowanie się jako wolontariusz. Zapraszamy do odwiedzenia Sztabu WOŚP w Puławach w Banku Pekao SA przy ul. Partyzantów 8 w godz. 16:00 – 18:00 (boczne wejście) 29 listopada (wtorek), 1 grudnia (czwartek), 6 grudnia (wtorek), 8 grudnia (czwartek) Niezbędne jest posiadanie ze sobą zdjęcia na nośniku elektronicznym, które będzie zgodne z wymaganiami. Dodatkowo przypominamy o adresie e-mail Sztabu WOŚP w Puławach: wosp.pulawy@wp.pl oraz numerze telefonu dostępnego w dni robocze od 16 do 21 – 502 365 999.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz