HomeInformacjeWystartuj w świat biznesu konferencja dla młodzieży w PPNT (AUDIO)

Wystartuj w świat biznesu konferencja dla młodzieży w PPNT (AUDIO)

W Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się konferencja dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej pod nazwą “Wystartuj w świat biznesu”. Konferencję zorganizowano w ramach trwającego na całym świecie Tygodnia Przedsiębiorczości 2016.

W programie wydarzenia  spotkania z przedsiębiorcami oraz z przedstawicielami szkół wyższych dotyczące kreowania w młodych ludziach postaw przedsiębiorczych oraz wyboru drogi życiowej. Wszyscy chętni będą mogli uzyskać poradę jaki kierunek studiów obrać by rozwijać się a także po ich zakończeniu znaleźć zatrudnienie u dobrego pracodawcy. Poprzez udział w konferencji uczniowie będą mieli możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu, oraz zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.

Joanna Dziewięcka – Oroń – Puławski Park Naukowo Technologiczny

To wszystko w Puławskim Parku Naukowo Technologicznym 17 listopada w czwartek.

foto: Nowy Styl Group

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz