HomeInformacjeKonwojent z Grupy Azoty Puławy przestrzelił sobie rękę i udo

Konwojent z Grupy Azoty Puławy przestrzelił sobie rękę i udo

Pracownik wewnętrznej służby ochrony (tzw. Straży Przemysłowej) Grupy Azoty Puławy w ub. tygodniu podczas konwoju przestrzelił sobie rękę i udo.

Zgodnie z informacją, którą przekazał portalowi LPU24.pl rzecznik Grupy Azoty Grzegorz Kulik w ub. wtorek rano podczas konwoju (transport siatek platynowych) doszło do postrzelenia się pracownika wewnętrznej służby ochrony. W wyniku tego zdarzenia wartownik, konwojent został ranny w rękę i przestrzelił sobie udo. Uruchomiono procedury tzn. wezwano pogotowie ratunkowe oraz powiadomiono najbliższą komendę policji z Warszawa Wawer – wyjaśnia Grzegorz Kulik. Pracownika przewieziono natychmiast do szpitala. W środę w stanie dobrym opuścił szpital. Jak informuje Grzegorz Kulik ani przez chwilę życie pracownika nie było zagrożone‎. Przyczyny zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez policję.
Nieoficjalną przyczyną wypadku było nieostrożne obchodzenie się bronią.

foto: tvn24.pl

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz