HomeFotorelacje“Jesienny Rajd Nordic Walking” w Gołębiu. (FOTO)

“Jesienny Rajd Nordic Walking” w Gołębiu. (FOTO)

Pomimo deszczowego dnia na Jesienny Rajd Nordic Walking stawiło się ponad 60 osób. Miłośnicy tej formy rekreacji przyjechali z różnych stron: Białej Podlaskiej, Radzynia Podlaskiego, Ryk, Warszawy, Lublina, Dęblina. Impreza rozpoczęła się na Łąkach Bonowskich (na trasie Gołąb – Niebrzegów) pokazami prawidłowej techniki chodu oraz energetyczną rozgrzewką.

Następnie uczestnicy podzielili się na dwie grupy rajdowe: na trasę ok. 10 km ruszyła grupa bardziej zaawansowana, a trasę ok. 3 km przeszła grupa mniej zaawansowanych osób. Wszyscy spotkali się ponownie na terenie wysiedlonej kilkadziesiąt lat temu wsi Bonów. Tu każdy mógł posilić się gorącą zupą i upiec kiełbaskę na ognisku. Nie zabrakło gawędy na temat miejsca,oraz nagród dla najbardziej zaangażowanych piechurów. W gorącej i radosnej atmosferze przepięknych Gołębskich lasów wszyscy deklarowali, że chętnie powrócą tu na spacery i przejażdżki. Całość zorganizowała Fundacja BezMiar przy wsparciu finansowym Gminy Puławy.

foto: BezMiar.org

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz