HomeInformacjeNowy kompleks sportowy przy SP nr 11 otwarty. (AUDIO)

Nowy kompleks sportowy przy SP nr 11 otwarty. (AUDIO)

Uczniowie SP nr 11 i mieszkańcy Osiedla “Górna Niwa” doczekali się wreszcie kompleksu sportowego z prawdziwego zdarzenia od czwartku (13 bm) nastąpiło oficjalne otwarcie obiektu. Kompleks składa się boiska piłkarskiego, boisk do piłki ręcznej i siatkówki a także nowej bieżni oraz parkingu na 45 aut. Zgodnie z informacjami, które portal LPU24.pl uzyskał z UM Puławy, obiekt będzie dostępny nie tylko dla uczniów szkoły ale również dla mieszkańców osiedla do godz. 22.00.

Tak więc przybywa w Puławach, kolejny obiekt sportowy, który miejmy nadzieję będzie wykorzystywany tak intensywnie jak Orliki przy SP nr 4 czy I LO im A.J. Czartoryskiego oraz kompleks boisk przy Szkole Podstawowej nr 2 przy Alei Małej w Puławach.

Łukasz Kołodziej – Wydział Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta w Puławach

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz