HomeInformacjeDzień uśmiechu w ZSO nr 2 w Puławach.

Dzień uśmiechu w ZSO nr 2 w Puławach.

W piątek uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F. D. Kniaźnina w Puławach włączyli się do obchodów Dnia uśmiechu. „Zarażaj uśmiechem” to przewodnie hasło dnia. Już z samego rana ruszyła zorganizowana przez Samorząd Uczniowski LO poczta pt. „Prześlij przyjacielowi uśmiech”.

Każdy z uczniów, ale również pracowników szkoły  okazję wywołać uśmiech na twarzy kolegi, koleżanki, nauczyciela, poprzez  przesłanie mu miłej sentencji lub dowcipu. Napisane przez uczniów kartki  wrzucane były do „skrzynki uśmiechu”. Poczta została doręczona do rąk adresatów osobiście przez uśmiechniętych listonoszy. Podczas jednej z  przerw można było zmierzyć się  z porcją witaminy C w postaci pysznego soku cytrynowego, wypitego z uśmiechem. Dla „twardzieli” przewidziano Ordery uśmiechu. Każda lekcja tego dnia miała humorystyczne akcenty.

foto: Adam Wójcik (ZSO nr 2 im FD Kniaźnina)

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz