HomeInformacjeNordic Walking w Gołębiu 22 października.

Nordic Walking w Gołębiu 22 października.

To dobra informacja dla wszystkich, którzy lubią rekreację na świeżym powietrzu. W sobotę 22 października miłośnicy chodzenia z kijkami mają szansę spotkać się w Gołębiu na Jesiennym Rajdzie Nordic Walking. Jak informują organizatorzy – Fundacja Bezmiar – zapowiada się bardzo interesujące przedsięwzięcie sportowe.

W programie m.in pokazy prawidłowej techniki chodu, ćwiczenia na rozgrzewkę, ćwiczenia rozciągające, 2 trasy rajdu dla mniej i bardzie zaawansowanych zawodników oraz wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek. Na miejscu będzie można wypożyczyć kijki Nordic Walking lub poddać kontroli te już posiadane. Początek marszu o godzinie 11.00. Już teraz można zapisać się na te zawody. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie: www.bieganie.bezmiar.org w zakładce Nordic Walking. Jesienny Rajd Nordic Walking jest współfinansowany ze środków  Gminy Puławy w ramach wsparcia i realizacji zadania publicznego pn. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej  lub innych form aktywności sportowej na terenie Gminy Puławy.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz