HomeFotorelacjeKolejna porażka piłkarek MKS Sybilla (FOTO)

Kolejna porażka piłkarek MKS Sybilla (FOTO)

 

Po raz kolejny piłkarki MKS Sybilla Puławy musiały pogodzić się z porażką. Tym razem uległy zespołowi LKS Wierzchowiska, który trafiał do puławskiej bramki aż 7 razy. Już w 8 minucie piłkarki Wierzchowisk miały okazję do strzelenia gola, ale Aleksandra Jankowska nie trafia w światło bramki będąc sam na sam z golkiperką Puław.

W 16 minucie po rozegraniu rzutu rożnego Katarzyna Goś strzela pierwszego gola. W 27 minucie Jankowska ponownie strzela i tym razem umieszcza piłkę w siatce. Piłkarki Sybilli przez całe spotkanie próbowały wypracować sytuację do oddania strzału, w 38 minucie tworzą dogodną sytuację, ale zbyt długo czekająca na oddanie strzału napastniczka drużyny gospodyń tego meczu nie wykorzystuje sytuacji. Do przerwy drużyna LKS Wierzchowiska prowadzi 2:0. Drugą połowę spotkania gospodynie zaczynają od strzelenia kontaktowego i jedynego w tym meczu gola, piłkę w bramce gości umieszcza strzelając głową Judyta Wardzińska. Do końca spotkania to przyjezdne dokumentowały swoją przewagę dobijając zawodniczki Sybilli jeszcze pięcioma trafieniami.

Sybilla Puławy – LKS Wierzchowiska 1:7 (0:2)

Bramki:
LKS Wierzchowiska – Katarzyna Goś (11′), Aleksandra Jankowska (27′), Natalia Szczygieł (50′), Weronika Fabian (56′, 66′, 68′), Maja Dąbrowska (72′)
MKS Sybilla Puławy – Judyta Wardzińska (43′)

foto: Marcin Szeląg

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz