HomeInformacjeUtrudnienia w ruchu-skrzyżowanie Grota Roweckiego, Lubelska.

Utrudnienia w ruchu-skrzyżowanie Grota Roweckiego, Lubelska.

Od 3 października szykują się zmiany w ruchu na skrzyżowaniu ulic Grota Roweckiego i Lubelskiej. Wykonawca modernizacji ul. Norwida oraz drogi dojazdowej do skrzyżowania z ul. Lubelską rozpocznie roboty budowlane związane z przebudową tego skrzyżowania.

Na czas przebudowy wlot ulicy Grota Roweckiego do ulicy Lubelskiej zostanie zamknięty. Ruch ul. Lubelską przez skrzyżowanie odbywać się będzie jedynie na wprost bez możliwości skrętu w ul. Grota Roweckiego. Pojazdy jadące tą ulicą  do skrzyżowania będą kierowane objazdami drogami osiedlowymi  do ulicy Sikorskiego a potem do ul. Lubelskiej. Zgodnie z informacją, którą przygotował wykonawca zakończenie robót zaplanowano na 22 października.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz