HomeFotorelacjePierwszy Puławski Turniej X-wing’a.

Pierwszy Puławski Turniej X-wing’a.

W środę w I LO im. Ks. Adama Jerzego Czartoryskiego rozegrano Pierwszy Puławski Turniej X-wing’a. Formuła turnieju była otwarta tak więc w zmaganiach mogli wziąć udział gracze o różnym stopniu zaawansowania.

Jak mówili niektórzy uczestnicy wróciły wspomnienia z dzieciństwa. Zwyciężając w turnieju można było zdobyć cenne nagrody a także zyskać prestiż wśród wytrawnych pilotów. Wszystko wskazuje na to, że Pierwszy Puławski Turniej gry figurkowej X-wing na stałe wpisze się do kalendarza rozgrywek w tę niezwykle emocjonującą grę. Wrażenia z rozgrywek były różne, ale wszyscy zgodnie stwierdzają, że gra w x-winga jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Pierwsze miejsce w turnieju zajął Maciej Kamola, druga lokata przypadła Marcinowi Plisowi a trzecie miejsce zajął Aleksy Nowosadzki. Gratulujemy.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz