HomeSportCenny punkt Wisły z Podbeskidziem B.B.

Cenny punkt Wisły z Podbeskidziem B.B.

Prawdopodobnie przed meczem taki wynik sztab trenerski Wisły Puławy wziął by w ciemno jeden cenny punkt przyjechał w niedziele do Puław. Podopieczni Roberta Złotnika zremisowali ze spadkowiczem z ekstraklasy Podbeskidziem Bielsko- Biała. Jak mogliśmy się przekonać w sobotni wieczór to wcale nie faworyt prowadził grę. Puławianie nie ustępowali kondycyjnie  a także umiejętnościami wyżej notowanym “góralom”. Przed spotkaniem z Podbeskidziem trener Robert Złotnik dokonał wielu roszad w składzie. Częściowo wymuszonych kartkami i kontuzjami.

Bardzo szybko w “tryby” ligowe wszedł Fabian Hiszpański, wrócił do środka obrony Mateusz Pielach zagrali też Adam Patora i Jakub Smektała, którzy całkiem niedawno dołączyli do teamu trenerów Złotnika, Kłuska i Piekutowskiego. Pierwsze minuty to  przewaga gospodarzy. Niczego złego jednak Wiślakom nie potrafili zrobić a im dłużej trwała gra, tym odważniej poczynali sobie Puławianie. Świetnie z rzutu wolnego uderzał Konrad Nowak, za moment minimalnie chybił  Dawid Pożak a  po podaniu Konrada Szczotki  Bartosz Tetych próbował zaskoczyć Leszczyńskiego w bramce Podbeskidzia. Andrzej Witan mógł pokazać swoje umiejętności przy strzale Janoty. Konrad Nowak bo dobrym zagraniu Ivana Litviniuka trafił w poprzeczkę gospodarzy. Była to jedna z ładniejszych akcji w tym meczu gdyby zakończyła się sukcesem pretendowałaby pewnie do bramki kolejki. Gospodarze także pokazali, że grać w piłkę potrafią nie mogli jednak znaleźć recepty na Wisłę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem, który nie krzywdzi żadnej ze stron. Teraz przed ekipą Wisły kolejne trudne spotkanie. W najbliższą sobotę do Puław przyjedzie Zagłębie Sosnowiec.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Puławy  0:0

Wisła: 1.Andrzej Witan – 2.Fabian Hiszpański, 13.Michał Budzyński, 4.Mateusz Pielach, 17.Iwan Łytwyniuk – 8. Dawid Pożak (19. Jakub Smektała), 10.Sebastian Głaz, 20.Arkadiusz Maksymiuk, 25.Konrad Szczotka (26. Adam Patora), 21.Bartosz Tetych – 11.Konrad Nowak (18. Piotr Darmochwał).

foto: Bartek Czech/fb
Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz