HomeInformacjeZałóż alkogogle i zobacz jak postrzegasz świat.

Załóż alkogogle i zobacz jak postrzegasz świat.

Jak wygląda jazda po alkoholu? Jak postrzega świat kierowca z “jednym promilem we krwi”? Te i inne atrakcje przygotował na Dzień Chłopaka właściciel Buggzylandu zlokalizowanego w Trzciankach na  ponad 3 ha nieruchomości toru offroadowego. Żeby kierowcom uzmysłowić jak bardzo jest to ryzykowne i niebezpieczne zachowanie właściciel Buggzyland-u  udostępni chętnym specjalne alkogogle, po założeniu których trzeźwa osoba będzie postrzegała świat oczami osoby, w  której organizmie znajduje się co najmniej  promil alkoholu.

Na bezpiecznym torze lub placu będzie można spróbować poprowadzić auto w zainscenizowanym przez alkogogle stanie nietrzeźwości. Akcja ma uzmysłowić kierowcom i fanom motoryzacji jakim zagrożeniem dla innych użytkowników jest jazda na podwójnym gazie. Te i inne atrakcje już w sobotę 1 października w ramach obchodów Dnia Chłopaka. Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz